Spokey Neatness II

HOLE NORDIC WALKING SPOKEY NEATNESS II Hole Nordic Walking Spokey Neatness II jsou pro uživatele, kteří hledají hole s možností složení. Kvalita Na naše produkty klademe...
Garantovaný nákup z PT Servis

Skladem • Více variant79 Kč96 % • 8 770 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč91 % • 1 117 recenzíDalší informace

lehké, odpružené

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

bezva pro mě, vyhovují

• , zakoupeno v Sportisimo

• přesně takové, jaké jsem chtěla, co se týká funkčnosti..
    • škoda, že jsem si nemohla vybrat barvu..

hole jsem si vybrala, protože jsem již měla možnost je vyzkoušet a na Nordic walking se mi zdají výborné - jak cenově , tak funkčně..

Antishock System
Počet dílů
Nordic Walking hůlky

HOLE NORDIC WALKING SPOKEY NEATNESS II

Kvalita

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Technologie

Díky možnosti regulace výšky v rozmezí 105-140 cm,

HOLE NORDIC WALKING SPOKEY NEATNESS II

Kvalita

Technologie

Díky možnosti regulace výšky v rozmezí 105-140 cm, si uživatel zvolí délku holí podle svých potřeb. Po složení mají hole Nordic Walking délku 85 cm, což usnadňuje jejich přepravu a skladování.

K holím Nordic Walking jsou přidány ochranné koncovky hrotu, které chrání opotřebení hrotu při chůzi na tvrdém povrchu (beton, asfalt).

V holích Neatness II je použit systém tlumící nárazy – Anti-Shock. Zabraňuje přenosu nadměrných zátěží na zápěstí a lokty uživatele, což vede k výraznému zvýšení pohodlí při používání.

Lehká rukojeť vyrobena z korkové hmoty odvádějící vlhkost.

Hrot se zvýšenou odolností ve srovnání se standardními modely. Umožňuje pohodlný pochod po náročném a tvrdém povrchu.

Určeno

Podpora během procházek a výletů

Technické parametry:

• Talířek: integrovaný
  • Délka: 105 - 135 cm
  • Délka po složení: 85 cm
  • Váha (2 hole): 490 g
  • Dodatečné prvky: síťovaný obal přes rameno, gumové koncovky na hůlky
  • Reflexní prvky pro lepší viditelnost

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• lehké, odpružené
    • nemá

lehké, odpružené

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

bezva pro mě, vyhovují

• , zakoupeno v Sportisimo

• přesně takové, jaké jsem chtěla, co se týká funkčnosti..
    • škoda, že jsem si nemohla vybrat barvu..

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: