Camp Sky Carbon Evo

Garantovaný nákup z Hanibal

Do 3 dnů • 1 varianta35 Kč100 % • 756 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 3 403 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma558 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 155 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma2 078 neověřených recenzíDalší informace

Karbonové
Nordic Walking hůlky
Počet dílů

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Velmi lehké, maličké po složení.
    • Návod na aretaci je neintuitivní, opravdu mi zabralo hodně času, než jsem na zajištění přišla. Už jsem chtěla žádat o radu u prodejce.
    • Pro mně ještě jedena nevýhoda. Minimální délka 115cm je pro mně dlouhá. Ideálně, kdyby se tyto skvělé hole vyráběly i v menší velikosti. Samozřejmě je to moje chyba. Minimální velikost je u holí uvedena.
    • Mohl být součástí i větší talíř pro zimní turistiku.

Celkově s produktem velká spokojenost.

• , zakoupeno v Affekt

Jsou extra tenké, pro někoho možná málo bytelné, k chůzi po rovině to tedy moc není já jsem s nimi na turistiku velmi spokojená.

• , zakoupeno v Hanibal

• Jsou lehké a dají se snadno složit na malý formát.
    • Velmi dobrá cena.
    • Výměnné talířky různých velikostí.
    • Neintuitivní aretace - pojistku nenašli 3 lidé po sobě a zjistil jsem ji až dotazem v obchodě. V návodu ani na Youtube se o ní nedočtete.
    • Nedostatečný návod, viz výše.
    • Pokud hůlky chcete složit opravdu nakrátko, musíte pokaždé nastavovat výšku znovu.

Antishock System
Skládací
Karbonové
Nordic Walking hůlky
Počet dílů

Čeká tě náročná túra a ty přemýšlíš, jaké vybavení nesmí chybět ve tvém batohu? Právě na hole Camp Sky Carbon Evo s nízkou váhou a minimální velikostí po složení nesmíš zapomenout!  Ergonomicky tvarovaná poutka pro levou a pravou ruku spolu s prodlouženým madlem s plastovou hlavou zajišťují komfortní a bezpečný úchop každým krokem v před. V těžkém terénu je snadno složíš i v rukavicích. Stoupáním se dostáváš k traverzu v prudkém svahu a díky uzamykatelnému klipu na horním segmentu si hravě nastavíš požadovanou délku. O stabilitu v měkkém terénu se postará velký košík, který jde lehce zaměnit za menší. Na tvrdém, nebo kluzkém povrchu ti oporu zajistí karbidový hrot, který se s jistotou zakousne do každého povrchu. Po překonání těžkostí a následném návratu do údolí hole lehce sbalíš na pouhých 36cm a hravě si je připneš k batohu, nebo běžecké vestě. Díky holím Camp Sky Carbon Evo si užíváš dne bez těžkostí a s úsporou energie.

Vlastnosti:

• Ultralehké skládací hole
  • Horní segmenty z karbonu
  • Spodní segment z hliníku
  • 5 segmentů s vnitřním lankem s nastavitelným systémem tuhosti
  • Snadná montáž a demontáž
  • Rychlé nastavení od 115 do 135 cm
  • Karbidové hroty
  • Vyměnitelné košíčky na léto i zimu
  • Pouzdro je součástí

Materiál:

• Karbonové vlákno
  • 7075 hliník
  • Karbid (hrot)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Velmi lehké, maličké po složení.
    • Mohl být součástí i větší talíř pro zimní turistiku.

Celkově s produktem velká spokojenost.

• , zakoupeno v Hanibal

• Jsou lehké a dají se snadno složit na malý formát.
    • Velmi dobrá cena.
    • Výměnné talířky různých velikostí.
    • Nedostatečný návod, viz výše.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• délka složených holí pouze 37 cm
    • snadná manipulace, rychlé složení

• Pohodlné skládání a rozkládání
    • super lehké