Husky Scope

67 cm

• váha, závit na fotoaparát

Dala jsem na doporučení obchodu

• , zakoupeno v Altisport

• Kvalita, rychlost, poštovné zdarma.

Antishock System
Počet dílů
Max. délka
135 cm
Délka ve složeném stavu
67 cm

Teleskopické 3- dílné trekkingové hole s EVA rukojetí a odlehčeným materiálem. Hole jsou vyrobené z duralu, který zajišťuje jejich pevnost a lehkost, s karbonovým hrotem. Rukojeť je vyrobena z EVA výlisku, který vyniká schopností neabsorbovat vlhkost a napomáhá zamezení pocení rukou. Hole jsou dále vybavené antishockem. Teleskopické 3- dílné trekkingové hole s EVA rukojetí a odlehčeným materiálem. Hole jsou vyrobené z duralu, který zajišťuje jejich pevnost a lehkost, s karbonovým hrotem. Rukojeť je vyrobena z EVA výlisku, který vyniká schopností neabsorbovat vlhkost a napomáhá zamezení pocení rukou. Hole jsou dále vybavené antishockem.

• váha, závit na fotoaparát

Dala jsem na doporučení obchodu

• , zakoupeno v Altisport

• Kvalita, rychlost, poštovné zdarma.

lehké, skladné

• lehká konstrukce
  • , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• lehké - přesně takové jsem očekávala
    • zatím nic

Nákup těchto holí doporučuji.

• Lehké (asi nejlehčí co jsem našla)
    • Pohodlná rukojeť
    • Pro mě výborný poměr cena x výkon

Absolvovala jsem s nimi 2x B7, 2x LH24, Malou Fatru, Jeseníky a většinu "procházek".
    Mám je už třetí rok a kdybych si rukojeť nepřivřela do dveří od auta, tak slouží dodnes.
    Asi nepodrží větší váhovou kategorii (když se do nich zavěsíte) :-) a šroubovací systém nemusí vyhovovat všem (párkrát jsem musela utáhnout), ale moje očekávání splnily nadmíru.

• , zakoupeno v Campingsport.cz

• Dobré rukojeti a velmi dobře seřiditelný úchyt.
    • Horší skladnost, ale je to jen o cviku.

Pohodlné, skládatelné s náhradními hroty.

• , zakoupeno v centrumsportu.cz

• váha, výborné rukojeti, barevné provedení, cena

Spokojenost, jsou opravdu lehké, to pro mě bylo zásadní kritérium.

• , zakoupeno v H-outdoor.cz

• Vypadají kvalitně, ale ještě jsme nevyzkoušeli v terénu.
    • Jsou lehké.
    • Pokročilý sportovec jistě sáhne po produktu ve vyšší třídě, ale nám naprosto stačí.

Kupovali jsme pro seniory začátečníky. Libilo se nám materiálové složení. Na vycházky do lesa budou stačit, tváří se kvalitně, ale to výhledově potvrdí až několikaměsíční praxe...