inSPORTline Mirador

Počet dílů
Max. délka
135 cm

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Rychlost doručení( jeden den od objednání)super!!!!!!!!!!!!
    Nevýhoda hodnocení už posílám potřetí, doufám, že na posled.
    Obě hole splňují moje požadavky, doufám, že mě budou sloužit do konce života ( mám 86roků), dobrý, ne?

Hole splnily mé předpoklady

Vybíral jsem podle návodu, hobužel jsem asi přehlédl,že zrovna tento typ se dodává jednotlivě, takže jsem zboží objednával na dvakrát. I druhá hole byla doručena hned druhý den, operativní způsob doručení, to jsem velice ocenil. jsem přesvědčen, že jsem si vybral dobře.

• solidní trekingová hole

Antishock System
Počet dílů
Max. délka
135 cm

Trekingová hůl inSPORTline Mirador je moderní 3-sekční teleskopická hůl z lehké hliníkové slitiny. Výšku hole lze nastavit pomocí jednoduchého mechanismu fast-lock, díky kterému si během pár sekund nastavíte požadovanou velikost v rozmezí 63-135 cm. Při nejmenší velikosti je hole snadno přenosná a nepřekáží. Další výhodou hole je přítomnost reflexního pruhu, který zvýší Vaší viditelnost a tedy i bezpečnost při zhoršených světelných podmínkách. Prostorná rukojeť hole je vyrobena z neklouzavého pěnového gripu s drážkami pro odvod potu a pro lepší uchopení. Navíc je opatřena poutkem s nastavitelnou délkou fixujícím ruku při větším záběru. Součástí sady jsou náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů, náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Díky těmto výborným vlastnostem je trekingová hůl inSPORTline Mirador oblíbeným vybavením jak pro letní, tak i zimní sezónu.

Technický popis:

• 3-sekční teleskopická hůl
  • reflexní prvky
  • fast-lock systém (jednoduché nastavení délky)
  • nastavitelné poutko rukojeti
  • vyměnitelné patky do různých terénů
  • výměnné kloboučky pro pohodlnou chůzi na sněhu
  • materiál hole: hliník
  • madlo: pěnové s plastovou koncovkou, mřížkování pro lepší úchop, přilnavost, přenesení síly a odvod potu
  • nastavitelná délka: 63-135 cm (vyznačená ryska 110-135 cm)
  • délka madla: 27 cm
  • hrot: ocel
  • patka: guma
  • hmotnost: 285 g/ks
  • cena za 1 kus

Soubory ke stažení:

Návod k použití => IN_13418_Mirador_Trekingove_hole_manual_black_CZ.pdf

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta63 Kč97 % • 40 865 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Rychlost doručení( jeden den od objednání)super!!!!!!!!!!!!
    Nevýhoda hodnocení už posílám potřetí, doufám, že na posled.

Hole splnily mé předpoklady

• solidní trekingová hole
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• jsem spokojen velmi-rychlá úprava

• Spokojenost